Wyjście naprzeciw oczekiwaniom

 

Untitled 1 copy

 
 

Firma FM Solutions z grupy Buma jest liderem w branży zarządzania nieruchomościami. Misję swojej firmy określają jako wyznaczanie najwyższych standardów w obsłudze technicznej nieruchomości  poprzez zagwarantowanie wysokiego poziomu usług, dzięki wykwalifikowanym specjalistom oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań serwisowych i informatycznych, takich jak oprogramowanie Profesal. Klienci oraz Pracownicy FM Solutions wykorzystują możliwości trzech produktów naszej firmy:

Profesal Prime to oprogramowanie łączące w sobie system klasy CRM, CMMS i ERP. Pozwala na skuteczne zarządzanie firmą, jej danymi oraz wygodną organizację pracy. Aplikacja charakteryzuje się uniwersalnością, a jednocześnie może być w pełni spersonalizowana do potrzeb użytkownika.

Profesal Mobile jest aplikacją zoptymalizowaną pod kątem obsługi na ekranach smartfonów i tabletów. Aplikacja jest skierowana do firm, których pracownicy spędzają dużo czasu poza siedzibą przedsiębiorstwa np.: firmy świadczące usługi serwisowe. Pozwala to na przeglądanie dokumentacji technicznej, rejestrowanie czasu, czy zapisywanie notatek na miejscu awarii.
Funkcjonalności Profesal Mobile w branży zarządzania nieruchomościami:

  • dostęp do bazy adresowej kontaktów biznesowych poza miejscem pracy
  • aktualne wiadomości o toku realizacji projektu lub zadania
  • proste dodawanie plików
  • dzwonienie bezpośrednio z aplikacji
  • szybkie dotarcie do informacji
  • rejestracja czasu pracy.

mySupport to internetowa aplikacja wsparcia technicznego dla klientów, wspomagająca zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi. Aplikacja mySupport jest przeznaczona zarówno dla pracowników firmy, jak i dla klientów zewnętrznych. Funkcjonalności mySupport w branży zarządzania nieruchomościami:

  • mySupport jest internetową stroną wsparcia technicznego dla klientów
  • umożliwia m.in. przeglądanie oraz dodawanie zgłoszeń, plików, notatek
  • charakteryzuje się prostą i przejrzystą budową.

System jest stale poszerzany o nowe funkcjonalności i aktualizacje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firmy z branży nieruchomości, wyżej wspomniane produkty, zostały dostosowane do potrzeb klienta. Zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi zostało nakierowane na zapewnienie firmie sprawnego kanału komunikacji pomiędzy serwisem FM Solutions, najemcami i generalnym wykonawcą, a gwarantem. Negocjacje na temat wartości usług płatnych odbywają się drogą elektroniczną, co zapewnia dużą oszczędność czasu w relacjach biznesowych. Ponadto rozbudowany system uprawnień uzależniony został od stanowiska pracownika i jego roli uczestniczącej w procesach. Dzięki internetowej aplikacji wsparcia technicznego firma posiada kontrolę nad występującymi w nieruchomościach usterkami. Mobilny serwis techniczny jest dostępny przez 7 dni w tygodniu w zakresie 24-godzinnym, co pozwala za pomocą systemu Profesal szybko zareagować na zgłoszoną awarię.

Wykorzystanie przez FM Solutions nowoczesnych rozwiązań oprogramowania Profesal jest cennym wyróżnieniem dla naszej firmy. Pilotażowe wdrożenie autorskiego oprogramowania, zaowocowało wieloletnią już współpracą z FM Solutions i rozwojem naszego systemu. Poniżej przedstawiamy otrzymane referencje od FM Solutions.

 1393 001 1

Chcąc dowiedzieć się więcej na temat wdrożonych rozwiązań, zawartych w referencjach dla firmy Profesal, zapraszamy do kontaktu.