Sukces klienta - naszym sukcesem

 makefg

 
 

Misją naszej firmy jest dostarczenie oprogramowania pozwalającego klientom na osiągnięcie przewagi w swojej branży, między innymi poprzez poprawę efektywności organizacyjnej.

Dobrze jest widzieć, że owocami naszej pracy jest zadowolenie klientów z jakości dostarczanych przez nas usług. Niezmiernie cieszymy się, iż  firma ASTOR działająca na oprogramowaniu Profesal otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem dotyczącą jakości świadczonych usług na rynku automatyki przemysłowej oraz wartości przekazywanych klientom.

Badania polskiego rynku automatyki wykonywane ze Stanów Zjednoczonych przez firmę Frost& Sullivan wskazały, iż Astor podejmuje skuteczne działania w zakresie:

  • poziomu świadczonych usług,
  • badania poziomu satysfakcji Klientów,
  • innowacyjności produktów i oferowanych rozwiązań,
  • pracy w obszarze edukacji,
  • poziomu kultury organizacyjnej,
  • inwestycji w markę.

Ciągły rozwój firmy, praca z systemem Profesal, innowacyjne i profesjonalne podejście do działań biznesowych, pozwalają firmie ASTOR nieustannie wzrastać na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Odpowiednia organizacja pracy i kultura firmy pozwoliła jej  na osiągnięcie sukcesu, tym razem poprzez otrzymanie prestiżowej nagrody Polish Industrial Automation Customer Value Leadership Award. 

 ASTOR

Gratulujemy firmie ASTOR sukcesu i cieszymy się, że jesteśmy częścią tej społeczności i możemy przyczynić się do wspierania wszelkich działań biznesowych.

http://www.astor.com.pl/images/Aktualnosci/2016_Frost_Sullivan_ASTOR_Award_Report.pdf