Karieragrafika rekrutacyjnaProfesal Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w implementacji innowacyjnych rozwiązań IT. Od ponad 11 lat produkujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania informatyczne, wspomagające zarządzanie i działalność operacyjną przedsiębiorstw z wielu branż. Naszą specjalnością są oprogramowania klasy ERP, CRM oraz EAM/CMMS. Pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu coraz większych dochodów, dzięki czemu mogą stabilnie działać i rozwijać się.

Chcesz się rozwijać, tak jak my? Szukasz praktyk lub stażu? Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Wyślij swoje CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Asystent ds. Administracyjno-finansowych          Wdrożeniowiec oprogramowania         Stażysta w dziale Marketingu i Sprzedaży

Administracja finanse     Wdroeniowiec oprogramowania      Sta w Dziale Marketingu 1
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.