O firmie

Misja

Pomagamy naszym klientom w zarządzaniu opartym o fakty.
Misją spółki Profesal jest dostarczanie oprogramowania pozwalającego klientom i partnerom na osiągnięcie przewagi w swojej branży przez poprawę efektywności organizacyjnej, lepszą wymianę informacji i archiwizację kluczowych danych. Pracownicy, którzy używają naszego oprogramowania, są bardziej efektywni, a lepsza obsługa klienta pozwala im łatwiej wyprzedzić konkurencję.

Ze wszystkich sił dążymy do tego, aby System Profesal stał się pozytywną wizytówką dobrze prosperujących firm. Nasze produkty w pełni dopasowują się do potrzeb klientów, których dodatkowo wspieramy poprzez bogatą ofertę szkoleń i konsultacji.


Firma Profesal należy do Grupy Astor, która od 30 lat wspiera klientów w podnoszeniu efektywności procesów w przemyśle oraz infrastrukturze, dostarczając komponenty automatyki przemysłowej, robotyki, systemy IT oraz wiedzę biznesową i techniczną w formie szkoleń i konsultacji. W Polsce obsługuje ponad 4000 firm.

 

Nagrody

Rynkowy Lider Innowacji

Oprogramowanie Profesal zostało uznane w corocznym programie RYNKOWY LIDER INNOWACJI, wydawanym przez Dziennik Gazety Prawnej.

PIFS

PIFS w 2012r. certyfikował system Profesal jako oprogramowanie w istotny sposób poprawiające funkcjonowanie firm szkoleniowych.